Shitet Apartament 2+1 me HIPOTEKE te Komuna Paris

148,500.00 €
Nr. Referencës
RF120626
Titulli i njoftimit
Shitet Apartament 2+1 me HIPOTEKE te Komuna Paris
Përshkrim
Shitet apartament 2+1 te Komuna Parisit tek rezidenca prane universitetit New York. Apartamenti eshte me HIPOTEKE dhe me orientim jug-lindje-perendim. Per me shume informacion kontaktoni ne: 069 37 47 971
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Numri i kateve
3
Sipërfaqja
135 Metra
Vëndndodhja
Adresa
Komuna Parisit, Rezidenca tek universiteti New York
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1195 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Komuna Parisit, Rezidenca tek universiteti New York) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj