Shitet Apartament 2+1 Kati 5, 126 m² 1550 Euro/m² (Tek Ish Blloku)

Nr. Referencës
RF861553
Titulli i njoftimit
Shitet Apartament 2+1 Kati 5, 126 m² 1550 Euro/m² (Tek Ish Blloku)
Përshkrim
Shitet apartament me sip. 126 m 2+1+ 2 ballkone, pallat i ri te zona e 

ish bllokut , Rr. Pjeter Bogdani ( perball ish viles se Enverit ) kati i peste 

Apartamenti mund te perdoret dhe per zyra dhe eshte me hipotek 

Çmimi 1550 eur/m i diskutueshem

Kontakto:

Cel: 00355 68 30 30 888

email: jonisi_84@hotmail.com
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Ish Blloku
  • Vlerësimi i tanishëm: 1
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2265 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Ish Blloku) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj