Shitet apartament 1+1 tek Berryli

52,000.00 €
Nr. Referencës
RF194498
Titulli i njoftimit
Shitet apartament 1+1 tek Berryli
Përshkrim
Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Tek brryli nga ana e unazes.
Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar se fundmi. Te gjitha punet jane shume cilesore.
Apartamenti eshte ne pallat egzistues ne katin e dyte, orjentimi Lindje-Jug
Per me teper kontaktoni ne nr 069 37 47 971
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Numri i kateve
2
Sipërfaqja
49 Metra
Vëndndodhja
Adresa
Ne afersi te Berrylit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1315 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Ne afersi te Berrylit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj