SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE I MOBILUAR

46,500.00 €
Nr. Referencës
RF906650
Titulli i njoftimit
SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE I MOBILUAR
Përshkrim
SHITET
Apartament 1+1,
74m2 me hipotekë,
i mobiluar komplet
(TV HD, Frigorifer, Lavatriçe, Kondicioner, kuzhinë komplet, sobë korrent + gaz, aspirator, mikrovalë, minibolier, dhomë gjumi komplet, raft (4.5m x 2.6m x 0.6m), komo, dy komodina,  krevat druri për fëmijë “chicco”, banjo e kompletuar me të gjitha pajisjet, dushi me kabinë, korridor i madh me raft (2m x 2.8m x 0.55m), mbajtëse këpucësh (2m x 1m x 0.3m). Ujë dhe drita pa ndërprerje, kati i shtatë i banimit, pozicioni J-JP. Adresa: Rruga Aleksandri i Madh (Astiri), Pallati EVI, (tek bilardot). Kontaktoni.
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Yzberisht 1
Adresa
rruga aleksandri i madh tirane
Kodi postar
1000
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3255 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Yzberisht 1, rruga aleksandri i madh tirane, 1000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj