Shitet Apartament 1+1 i mobiluar Pas Universitetit Europian te Tiranes

Nr. Referencës
RF155594
Titulli i njoftimit
Shitet Apartament 1+1 i mobiluar Pas Universitetit Europian te Tiranes
Përshkrim
apartament 1+1 i mobiluar. Kati i 6-te i banimit, ne pallat te ri 8 katesh. Pallati ka ashensor, ndertuar ne vitin 2008. Shkalla ka ndricim natyral me dritare vetrate. Mobilimi ne gjendje shume te mire, me kondicioner ne ambjentin e ndenjes dhe dhomen e gjumit. Ka telefon dhe linje interneti. Aneksi dhe ambjenti i gatimit jane te ndare. Nje pjese e aneksit brenda ambjentit te ndenjes dhe pjesa tjeter (e gatimit) ne ballkonin e mbyllur. Ka shume drite dhe pamje te lire.

Nje zone e qete banimi.
Pozicion i favorshem dhe akses ne stacionet e autobuzeve:
Tirana e Re, Unaza, Kinostudio-Kombinat, si dhe stacioni i autobuzeve te Jugut.

Nese keni apartament 2+1 (me siperfaqe jo me shume se 90 m2) po ne te njejten zone dhe jeni i interesuar per nderrim kundrejt diferences per m2 me cmimin e zones, ju lutem kontaktoni.

Cmimi: I Diskutueshem

Kontakto:
Cel: +355 68 20 47 999
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Zhan Dark
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2248 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Zhan Dark) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj