Shitet Apartament 1+1+Ballkon Kati 4, 67 m² 56.000 Euro (Prane Kopshtit Botanik)

Nr. Referencës
RF193774
Titulli i njoftimit
Shitet Apartament 1+1+Ballkon Kati 4, 67 m² 56.000 Euro (Prane Kopshtit Botanik)
Përshkrim
Shitet Apartament 1+1+Ballkon Kati 4, 67 m² 56.000 Euro (Prane Kopshtit Botanik)
Zona/Rruga : Prane Kopshtit Botanik

Me hipoteke
Pamje Jug-Perendim
Pallat 8-katesh
Ajer i paster

Karakteristika te tjera: 
Pamje e bukur
Hapesire Parkimi
Ashensor
Ballkon/e
Ne rruge kryesore

Kontakto:
Cel. : 066 256 7777
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2285 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj