Shitet 2+1 tek shkolla Asim Vokshi

114,000.00 €
Nr. Referencës
RF152078
Titulli i njoftimit
Shitet 2+1 tek shkolla Asim Vokshi
Përshkrim
Shitet apartament 2+1 tek shkolla "Asim Vokshi" prane rruges "Fortuzi"
Apartamenti eshte me Hipoteke, 
Orjentim Jug.
Per me teper kontaktoni ne nr 069 37 47 971
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Numri i kateve
2
Sipërfaqja
114 Metra
Vëndndodhja
Adresa
Rruga Prokop Myzeqari, prane shkolles Asim Vokshi
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1258 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga Prokop Myzeqari, prane shkolles Asim Vokshi) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj