Shitet 2+1 Kati 7, 124 m² 950eur/m² (Komuna Parisit)

Nr. Referencës
RF159493
Titulli i njoftimit
Shitet 2+1 Kati 7, 124 m² 950eur/m² (Komuna Parisit)
Përshkrim
SHITET

2+1
Sip: 124m2, kati 7-te, orientimi lindje perendim, 2tualete-njera ne dh.gjumit me dritare, dhomat me parket, punime cilesore, shtepia ka 2 balkone 18m, me hipoteke.
Cmimi: 950eur/m2
C: 18.5-X

IDEAL AGJENSI 
Rr. "Bogdaneve", (Perballe Rajonit Policise nr.3) 
Tirana - Albania 
Tel: 00355 4 222 7 666 
Mob. 00355 68 20 07 920
Mob. 00355 69 29 07 920 
Mail uff: ic.immobiliari@yahoo.it
Mail uff: ideal.traveltours@gmail.com
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
Komuna e Parisit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2399 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Komuna e Parisit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj