Shiten apartamente 1+1, 2+1, 3+1 Tek Qazim Turdiu

43,500.00 €
Nr. Referencës
RF165613
Titulli i njoftimit
Shiten apartamente 1+1, 2+1, 3+1 Tek Qazim Turdiu
Përshkrim
Shiten super apartamente cilesore, tek Don Bosko, ne afersi te shkolles "Qazim Turdiu".
Apartamentet jane me siperfaqe te ndryshme, 
1+1 nga 58m2 deri ne 71m2
2+1 nga 88m2 deri ne 116m2
3+1 125.5m2
Cmimi fillon nga 750 Eu/m2 I diskutueshem.
Per me teper kontaktoni ne nr 069 37 47 971
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Sipërfaqja
58 Metra
Vëndndodhja
Adresa
Rruga "Don Bosko", prane shkolles "Qzim Turdiu"
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1189 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga "Don Bosko", prane shkolles "Qzim Turdiu") nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj