Pallati i Hipotekuar (me Tapi), Apartamente Ne shitje Elbasan

Nr. Referencës
RF517259
Titulli i njoftimit
Pallati i Hipotekuar (me Tapi), Apartamente Ne shitje Elbasan
Përshkrim
Pallati 10 -kat ,Apartamente ne shitje
Per Aspirimet eshte zbatuar nje sistem me oxhake me tulle i vecante per cdo apartament . 
Pallati i vetem ne Elbasan me sistem oxhaqesh me tulle .

Adresa:Lagjia " 5 Maji " siper parkut rinia ELBASAN Rruga " Shpetim Arapi "

Kontakt: 
Per prenotimin e shtepis tuaj ideale : 0672017287 ose 0693917709 .
e-mail : lendon_co @ yahoo.com
Facebook : Lendon.co Firme ndertimi
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5874 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj