Okazion ! Shitet apartament ne Durres (vollga) 124.7 m2 2+1 900€ m2

112,230.00 €
Nr. Referencës
RF203096
Titulli i njoftimit
Okazion ! Shitet apartament ne Durres (vollga) 124.7 m2 2+1 900€ m2
Përshkrim
Okazion ! Shitet apartament ne Durres (Vollga) OkazionLagjia nr 1 RR.Taulantia 2+1 + verande 35 m2 me pamje te mrekullueshme nga deti ,  vila zogut dhe nga rruga taulantia , pallati nuk ka pallate tjera te ndertuara perballe tij , e ndajne vetem 30 m nga deti . Hyrja ndodhet ne kat te 12 , pallati eshte I pajisur me ashensor . Apartamenti ka hapesire totali prej 124.7 m2 I cili perbehet nga 2 dhoma gjumi , 1 sallon + guxhine bashk , 1 banjo , 1 verande 35 m2 

Siperfaqe ndertimi e brendshme - 87.6m2
Siperfaqe perbashket -  6.1 m2
Verande - 31 m2 
Siperfaqe totale - 124.7 m2 
Cmimi I m2 total - 900 € m2 

Nr kontakti : +393899306421 (1) IT
                       +355694252542  (2) AL
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Numri i kateve
12
Karakteristikat e pronës
 • Depo / Bodrum
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Garazh
 • Ashensor
 • Pishinë
 • Dhome Ndenje
 • Sistem ngrohje
 • Telefon fiks
 • Sistem Alarmi
 • Kopësht
 • Pllake/Parket
 • i/e mobiluar
Dhoma gjumi
2
Banjo
1
Sipërfaqja
124.7 Metra
Ndërtuar
2005
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Adresa
Durres , Lagjia nr 1 Currila , Rr Tulantia
Kodi postar
2001
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 379 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Durres , Lagjia nr 1 Currila , Rr Tulantia , 2001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj