OKAZION Shitet ap.t perball shkolles Siri Kodra

78,000.00 €
Nr. Referencës
RF199834
Titulli i njoftimit
OKAZION Shitet ap.t perball shkolles Siri Kodra
Përshkrim
Okazion.
Shitet apartament ne pallat ekzistues 3+1 tek zona e selvise prane shkolles "Siri Kodra".
Apartamenti ka 3 dhoma 1 dhome ngrenie gatimi 1 tualet dhe ndodhet ne katin e 3.
Orientimi L-P. Me HIPOTEKE
Cmimi i Diskutueshem, 
Per me teper kontaktoni ne nr 069 37 47 971
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Numri i kateve
3
Sipërfaqja
85 Metra
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Stacioni i Trenit
Adresa
Prane shkolles Siri Kodra tek Selvia
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1530 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Stacioni i Trenit, Prane shkolles Siri Kodra tek Selvia) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj