Ne qender te Vlores shitet ap. 3+1, 107 m2, dy banjo, ballkon, k.6 vec 400 eur/m2

400.00 €
Nr. Referencës
RF116025
Titulli i njoftimit
Ne qender te Vlores shitet ap. 3+1, 107 m2, dy banjo, ballkon, k.6 vec 400 eur/m2
Përshkrim
Vlore, Apartament 3+1

Me siperfaqe 107m2, i organizuar me nje dhome ndenje dhe tre dhoma gjumi dhe dy banjo, ballkon. Ndodhet ne katin e gjashte, kulla Nr. 1. 

Apartamenti eshte i sistemuar dhe funksional per banim ne cdo stine te vitit. Orientim perendim, Pamje nga qyteti i Vlores. Godina disponon dhe garazh.

Apartamenti eshte i perfunduar.

Adresa :Lagjia "Lef Sallata"- Vlore

PER CDO INFOMACION KONTAKTONI :
Tel : +355 68 20 56 356  
E-mail : imobiliare@pespagroup.com
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
lagjia Lef Sallata, qender
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2585 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , lagjia Lef Sallata, qender) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj