Ne qender te Vlores shitet ap.2+1, me 2 banjo + verande, 400 euro/m2

400.00 €
Nr. Referencës
RF833773
Titulli i njoftimit
Ne qender te Vlores shitet ap.2+1, me 2 banjo + verande, 400 euro/m2
Përshkrim
Apartament 2+1 + verande

Me siperfaqe 104 m2 dhe 23 m2 verande , i organizuar ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi dhe dy banjo.

Ndodhet ne katin e VI te banimit tek kulla nr. 3. 

Apartamenti eshte i sistemuar dhe funksional per banim ne çdo stine te vitit. 

Orientimi  veri-perendim, pamje nga qyteti i Vlores. 


Cmimi 400 euro/m2 per apartamentin dhe 200 euro/m2 per veranden.

Adresa: lagjia Lef Sallata - qender, Vlore.                                                                                          

PER ME SHUME:


Mob: +355 68 20 56 356; 

E-mail: imobiliare@pespagroup.com
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
lagjia Lef Sallata, qender
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2247 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , lagjia Lef Sallata, qender) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj