Lagjia Skele, Vlore, prane portit te qytetit shitet garzoniere 50 m2

Nr. Referencës
RF402368
Titulli i njoftimit
Lagjia Skele, Vlore, prane portit te qytetit shitet garzoniere 50 m2
Përshkrim
Shitet  garsioniere  e organizuar  me   nje dhome ndenje dhe nje dhome gjumi, banjo, e pozicionuar ne katin e IV  te godines. 

Pallati ne te cilin ndodhet garsionierja eshte ngjitur me sheshin e portit. Zona rreth tij eshte mjaft e banuar. Aktualisht kjo zone eshte kthyer ne qendren e qytetit te Vlores. 

Prane tij ndodhen qendra tregetare "Riviera", universiteti "Ismail Qemali", supermarket Euromax, stadiumi "Flamurtari", Pallati i Sportit dhe shume hotele dhe restorante.


Adresa: Lagjia Skele, prane Portit te qytetit.                                                                     

Per me shume informacione na kontaktoni ne: + 355 68 20 56 356 

e-mail - imobiliare@pespagroup.com
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2313 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj