Kompleksi Rezidencial banimi Elite 2 ne Dhermi.

Nr. Referencës
RF498919
Titulli i njoftimit
Kompleksi Rezidencial banimi Elite 2 ne Dhermi.
Përshkrim
Kompleksi Rezidencial banimi Elite 2 ne Dhermi. Shiten - Apartamente dhe Vila luksoze
Kompleksi i ri rezidencial per shitje ne Dhermi.
13 vila familjare vetëm 50 metra nga deti. Pamje te mrekullueshme te gjirit te Dhermiut dhe detit Jon.


Data e Regjistrimit :03/05/2013
Pozicioni Gjeografik:Vlore
Tipi i Trasaksionit:Shes
Tipi i Prones:Komplekse
Siperfaqja:47m²
Viti i ndertimit:2012
Nr i dhomave:1+1
Agjencia:E papercaktuar
 Kontakti:069 20 90 612

Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 6489 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj