Banka Societe Generale Albania Shet 20 Apartamente ne Qerret

670.00 €
Nr. Referencës
RF853338
Titulli i njoftimit
Banka Societe Generale Albania Shet 20 Apartamente ne Qerret
Përshkrim
- Kompleksin Rezidencial " DIELLI " ne Qerret – Kavaje
Banka Societe Generale Albania ofron per shitje 20 – te Apartamente ne Kompleksin Rezidencial ‘’ DIELLI ‘’ ne Qerret – Kavaje . Kompleksi Rezidencial ‘’ DIELLI ‘’ ndodhet ne nje nga zonat me te mira te bregdetit Shqipetare. 
Ky kompleks mirembahet nga nje administrate e posacme, e cila kryen te gjitha sherbimet si : pastrimi i bregut te detit, pastrimi i ambjeteve te brendshme te kompleksit ...etj .Bregu i detit perdoret ekskluzivisht nga banoret e kompleksit dhe nga falimjaret e tyre. 

- 20 Apartamente
Ky kompleks ka nje nderthurje midis vilave tre– kateshe dhe godinave kater – kateshe ne te cilat ndodhet te gjithe apartamentet e Bankes Societe Generale Albania . Apartamentet e Bankes jane te vendosura ne pese godina te ndryshme, te cilat me menyre se si jane ndertuar krijojen nje mini – kompleks me vete. Siperfaqet e apartamenteve variojne nga 56 m2 deri ne 78 m2. Punimet ne apartamentet jane te perfunduara teresisht . Te gjitha godinat furnizohen rregullisht me energji elektrike dhe me uje te pishem . 

- Dokumenta e Pronesise
Banka Societe Generale Albania e ka fituar pronesine mbi keto apartamente nga nje proces blerjeje nga kompania ndertuese e kompleksit . Te gjithe apartamentet disponojne certifikata pronesie te rregullta ne emer te Bankes. 

- Cmimi i shitjes 
Cmimi i shitjes per apartamente eshte 670 Euro / m2


Danjel CARA
Mob : +355 68 90 38 955 
E-mail : danjel.cara@socgen.com
info : sgalb.info@socgen.com
Web : www.societegenerale.al
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
Qerret
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4324 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Qerret) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj