Apartament ne Tirane Stacioni trenit, rruga Karl G

100,000.00 €
Nr. Referencës
RF892220
Titulli i njoftimit
Apartament ne Tirane Stacioni trenit, rruga Karl G
Përshkrim
Shitet, apartament ne Tirane Stacioni trenit, rruga Karl Gega 22, në gjëndje shumë të mirë, 85 m2, kati 4, me pamje të pafund, 2 dh/gjumi 1 Sallon/Kuzhine, ndërtesë e vitit 1980, banio, 1 wc, e mobiluar, me sistem ngrohje të pavarur, me kondicionier, me derë të blinduar, tenda, parking, depo, me oborr, pa ashensor, pa shpenzime komunale, për shfrytëzime të ndryshme, e mirë për studentë, vënd parkimi, viti rikonstruktimit 2011, NDERTIM VITET 80, TULLE, NE ZONE TE MASTERPLANIT TE BULEVARDIT TE RI RINOVIM KOMPLET NE VITIN 2011, 10.000 EURO KOSTO RINDERTIMI TAPI E PASTERT, PRONE PA KREDI, NGA PERSON PRIVAT KATI 4, DREJTIM JUGOR, PA ASHENSOR, DERE BLINDE, KUTI POSTARE ME DIELL, ME PANORAME, ME PENXHERE TE MEDHA PERRETH, ME DRITE ME BALLKON, ME DEPO, ME KORRIDOR, ME HAPESIRE DHE NDARJE TE RREGULLT DYER DHE PENXHERE TE REJA, MOBILJE TE REJA DHE ANTIKE, TE RINOVUARA. BANJE ME DUSH DHE VASKE TE KOMPLETUAR, KUZHINE AMERIKANE E KOMPLETUAR 1 DHOME PRITJE, 2 DHOMA GJUMI, 1 BALLKON, 1 KORRIDOR, 1 DEPO, 1 BANJO SISTEM UJI ME POMPE QENDRORE SAHAT UJI DHE KORENTI INDIVIDUAL SATELIT SKYMASTER, KONDICIONER SPLIT 5.2 KW, RADIATORE NGROHJE ME VAJ, BOJLERE UJI, PAJISJE CILESORE MOBILIM KOMPLET, ME PAJISJE TE PLOTA ELEKTROSHTEPIAKE (CMIM I DISKUTUESHEM) PARKING, LAVAZH ME PAGESE PERPARA PALLATIT OSE FALAS NE RRUGE. CMIMI 100.000 EURO, KEMBEHET OSE PERLLOGARITET ME APARTAMENTE GARSONIERE OSE DYQANE TE TIPIT TE RI NE TIRANE. PRES OFERTAT E MUNDSHME ME FOTO NEPERMJET EMAIL PER DISKUTIM TE METEJSHEM. APARTAMENTI ESHTE SHUME I KERKUAR PER QERA, INVESTIM I MIRE PER PRONARIN E RI, DERI NE 300 EURO NE MUAJ TE GARANTUARA. PER MOMENTIN PRONA FUNKSIONON SI HOSTEL PER TURISTE TE HUAJ DHE VENDAS. NE AFERSI NDODHET E GJITHE INFRASTRUKTURA E NEVOJSHME PER JETESE: SUPERMARKETE, RESTORANTE, BARE, KAFENE, SHERBIME TE NDRYSHME, TRANSPORT PUBLIK, BANKA, POSTA, UNIVERSITET, MATERNITET ETJ. STACIONI I AUTOBUZEVE PER RRETHE NDODHET PERBALLE PALLATIT. ZONA ESHTE SHUME E GJALLERUAR DHE E KERKUAR NGA STUDENTE DHE FAMILJE PER QERA. APARTAMENTI SHITET ME CELESA NE DORE, ME FATURA KOMUNALE TE SHLYERA. PER ME TEPER INFORMACION, KONTAKTONI PRONARIN ME EMAIL AKSALES@FREEMAIL.HU OSE TELEFON +36202611145.
tel 0036202611145, email: akekezi@hotmail.com
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5288 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj