Apartament ne Pogradec rr Sul Strarovari

36,000.00 €
Nr. Referencës
RF148903
Titulli i njoftimit
Apartament ne Pogradec rr Sul Strarovari
Përshkrim
Jepet me % Ndertimi, apartament ne Pogradec rr Sul Strarovari me rr VILAVE 86 m2 436 eruro m2, në gjëndje shumë të mirë, 85 m2, kati 2, me pamje të pafund, 1 dh/gjumi 1 Sallon/Kuzhine, ndërtesë e vitit 2011, banio, e mobiluar, me sistem ngrohje të pavarur, me sistem ngrohje qëndrore, me sistem ngrohje, me kondicionier, me oxhak, me derë të blinduar, tenda, parking, për shfrytëzime të ndryshme, vënd parkimi, viti rikonstruktimit 2011, Porsi nje VILE pallat me dy kate ne mes 2 kullave nga 8 kate Vend i mire per pushime dimerore dhe verore dopio xham kondicioner 18 btu kaldaje oxhak ,grila dyer dritare te bera vete termoizolim etj etj me hipoteke shume rregullt behen dokumentat para cdo noteri, cmimi 36,000 € e diskutueshme,
tel 0684295161,
 • Tipi: apartament
 • Metra Katrorë: 85
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Kati: 2
 • Sistem Ngrohje: Po
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • sa e ke perfundimisht

  sa vendose
  viktori / 22.07.2016 18:03
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj