Apartament ne Durres Shkembi Kavajes

Nr. Referencës
RF289270
Titulli i njoftimit
Apartament ne Durres Shkembi Kavajes
Përshkrim
Shitet, apartament ne Durres SHKEMBI KAVAJES, në gjëndje të mirë, 75 m2, kati 4, me pamje nga deti,banio, 600 euro/m2 apartament 1+1 tek Shkembi Kavajes! Pershkrimi Njesi rezidenciale me 75 m2 siperfaqe e apartamentit dhe 18 m2 verande, ne katin e katert te nje pallati shtat katesh me papafingo, prane Shkembit te Kavajes ne brezin e pare te reres. Ambjenti eshte i organizuar me nje dhome ndenje dhe nje dhome gjumi. Orientimi eshte Jug – Lindje. Zona perreth eshte zone plazhi, me njesi tregetimi dhe godina pushimi. Hyrja per ne objekt behet nga rruga nacionale Durres – Kavaje. Adresa : Prane Shkembit te Kavajes. Te interesuarit te kotaktojne Cel. : +355 68 20 56 356 E-mail : fabrike@pespagroup.com, cmimi 600 €,
tel 00355682056356, 08:00 - 23:00
 • Tipi: apartament
 • Metra Katrorë: 75
 • Kati: 4
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4862 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj