Apartament i ri 1+1, ne qender

50,000.00 €
Nr. Referencës
RF199897
Titulli i njoftimit
Apartament i ri 1+1, ne qender
Përshkrim
Vendodhja ne qender te qytetit te Shkodres: Rr. "Lek Dukagjini" mbas teatrit "Migjeni"
Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri i pajisur me ashensor, me nje siperfaqe prej 76,6m².
Aprtamenti perbehet nga dhome gjumi, sallon + aneks, banjo e bollshme (me dush) dhe ballkon.
Cilesi te apartamentit: 
-dritaret me dopio xham si dhe me grile te jashtme,
-dyert e brendshme dhe dera e jashtme druri(e blinduar),
-dyshemeja e dhomes se gjumit dhe salloni te shtruar me parket,ndersa banjo, koridori dhe aneksi me pllake
-hidroizolim (mbrojtje ndaj lageshtires).
Apartamenti ofron nje pamje te kendshme te Shkodres, larg zhurmes dhe pluhurit
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne:
+355 66 66 66 765
ose na gjeni ne adresen: Rr. "Kardinal Mikel Koliqi", sheshi Dugajve te Reja 
Shkoder
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Shkodres
Qyteti / Zona
Shkoder
Adresa
Shkoder
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1334 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Shkodres, Shkoder, Shkoder) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj