Apartament 83.03m² i mobiluar 2+1 + 2 banjo dhe garazh nentokesor

Nr. Referencës
RF893555
Titulli i njoftimit
Apartament 83.03m² i mobiluar 2+1 + 2 banjo dhe garazh nentokesor
Përshkrim
Apartament 2+1 me siperfaqe 83.03 m² i mobiluar, tek ish Misto Mame. Kompleksi ndodhet afersisht 150 metra nga rruga kryesore, pozicioni shume i mire. Pallati i pare ne fillim te kompleksit.
Apartamenti ka 2 banjo dhe ballkon te bollshem + garazh nentokesor te perfshire ne cmim. Kati i 2-te banim, pallat i ri dhe me te gjitha dhomat pamje nga dielli. (Hipoteka nuk ka dale akoma)

Cmimi 43,000 Euro perfshire edhe garazhin. 

Cel: 0674006004
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3016 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj