Apartament 2+1

55,000.00 €
Nr. Referencës
RF192078
Titulli i njoftimit
Apartament 2+1
Përshkrim
Vendndodhja ne qender te qytetit te Shkodres: Pallati i ri ne fund te Ures Dervishbeg
Apartamenti ndodhet ne katin e IV-te te nderteses (kati III ne ashensor), me pamje nga ana e kundert e rruges qe mundeson qetesine si dhe jo ndotjen nga pluhuri i rruges si dhe mbushjen me drite te te gjitha dhomave. Siperfaqja 100.5 m².
Apartamenti ka dy dhoma gjumi, sallon i madh + aneks, dy banjo (me dushe) , koridor dhe ballkon.
Cilesi te apartamentit: 
-dritaret e jashtme dhe dera e ballkonit me dopio xham si dhe me grile te jashtme,
-dyert e brendshme druri, dyshemeja e shtruar me pllake dhe dera e jashtme druri, e blinduar
-apartamenti ofron mundesi per vendosjen e kaldajave (ne deshire te klientit)
-ne muret e koridorit ka vend per vendosjen e rafteve (ne deshire te klientit)
-termoizolim i jashtem (parandalon te ftohtin dhe te nxehtin).
E vecante e ketij apartamenti jane dritaret e sallonit qe jane te medha pothuajse sa e gjithe sip. e murit.
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Dhoma gjumi
2
Banjo
1
Sipërfaqja
100 Metra
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Shkodres
Qyteti / Zona
Shkoder
Adresa
Shkoder
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1444 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Shkodres, Shkoder, Shkoder) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj