Apartament,1+1,Tirane, Kopshti Zoologjik

Nr. Referencës
RF873020
Titulli i njoftimit
Apartament,1+1,Tirane, Kopshti Zoologjik
Përshkrim
Ne ndërtim e sipër, 55 m2, me pamje nga liqeni,me sistem ngrohje qëndrore, me ashensor, parking, Vetem 150 m nga hyrja e kopshtit zoologjik Tirane, ofrohen per shitje apartamente cilesore banimi ne nje kompleks rezidencial 4 kate + papafingo + parkim nentokesore. Apartamente 1+1; siperfaqe 55 - 60 m² Apartamente duplekse 2+1; siperfaqe 115 - 120 m² Apartamente 2+1; siperfaqe 100 m² Apartamente duplekse 3+1; siperfaqe 170 - 180 m² (me papafingo) Apartamente 3+1; siperfaqe 125m², 127m², 135m², cmimi e diskutueshme,

tel 06820344277, 0686089103
 • Tipi: apartament
 • Metra Katrorë: 55
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5248 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj