Apartament 1+1

Nr. Referencës
RF810501
Titulli i njoftimit
Apartament 1+1
Përshkrim
Vendodhja: ne fund te Rusit (tek kryqezimi i rruges per Dobrac), eshte i pozicionuar ne katin e V-te te nje pallati te vjeter VI-katesh.
Ky apartament ka nje siperfaqe prej 52m² dhe perbehet nga:
-dhome gjumi
-sallon + aneks
-ballkon i mbyllur
-koridor i bollshem
-banjo
Ne koridor ka vend per vendosje raftit, si dhe shtepia ofron mundesi per vendosjen e oxhakut.
Pozicionimi i tij ne katin e V-te mundeson mbushjen me drite gjate gjithe dites (paradite dielli bie nga salloni dhe mbasdite bie nga dhoma e gjumit), 
si dhe nuk lejon ndotjen ndaj pluhurit te rruges dhe zhurmave. Cmimi per kete objekt eshte 30 milion leke.
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne:
+355 66 66 66 765
ose na gjeni ne adresen: 
Rr. "Kardinal Mikel Koliqi", sheshi Dugajve te Reja
Shkoder
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Shkodres
Qyteti / Zona
Shkoder
Adresa
Shkoder
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1245 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Shkodres, Shkoder, Shkoder) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj