Apartament 1+1

Nr. Referencës
RF170448
Titulli i njoftimit
Apartament 1+1
Përshkrim
Vendodhja ne qender te qytetit te Shkodres: Rr. "Lek Dukagjini" afer teatrit "Migjeni"
Apartamenti ndodhet ne katin e VII- te banimit (kati i IX-te i nderteses), apartament i ri i pajisur me ashensor me nje siperfaqe prej 85,4m².
Aprtamenti perbehet nga dhome gjumi, sallon + aneks, banjo (me dush) dhe ballkon.
Cilesi te apartamentit: 
-dritaret me dopio xham si dhe me grile te jashtme,
-dyert e brendshme dhe dera e jashtme druri(e blinduar),
-dyshemeja e shtruar me pllake,
-hidroizolim (mbrojtje ndaj lageshtires).
Perparesi i jep edhe vendodhja ne katin e siperm te nderteses qe mundeson nje pamje te mrekullueshme te qytetit te Shkodres si dhe larg ndotjes nga pluhuri rruges.
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Karakteristikat e pronës
 • Depo / Bodrum
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Garazh
 • Ashensor
 • Pishinë
 • Dhome Ndenje
 • Sistem ngrohje
 • Telefon fiks
 • Sistem Alarmi
 • Kopësht
 • Pllake/Parket
 • i/e mobiluar
Dhoma gjumi
1
Banjo
1
Sipërfaqja
86 Metra
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Shkodres
Qyteti / Zona
Shkoder
Adresa
Shkoder
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1367 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Shkodres, Shkoder, Shkoder) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj