Apartament exclusiv 4+2+2 Banjo+2 Ballkone,Verande KT 4

20,000.00 €
Nr. Referencës
RF173648
Titulli i njoftimit
Apartament exclusiv 4+2+2 Banjo+2 Ballkone,Verande KT 4
Përshkrim
Zona/Rruga : Tirane Rr Elbasanit/3 Vellezerit Kondi
 
Rr Elbasanit/3 Vell Kondi, Ap 4+2+2Ban+ 2Ballk+Park
 
Rr Tre Vellezerit Kondi,200 m nga rr e Elbasanit, shitet apartament excluziv 4+2+2Banjo + Ballkon, 170 m², kati i 4,parkim privat .Punime shume cilesore! Veshje me gure, tulla decorative dhe ceramike italiane "Pica", porta e jashtme eshte Dierre Hi-Fi, dritaret jane "Foris 501 Golden Oak", persianet me material Metra, banjot jane me pllaka "Colorker" dhe pjese hidrosanitare "Althea" , impianti elektrik "ABB ", me dy drita emergjence dhe sinjal akustik alarmi ne te dyja banjot dhe valvul bllokuese me alarm ne kuzhine ne rast rrjedhje gazi. Apartamenti eshte i lire nga te kater anet, dhe ndodhet ne nje ndertese te perbere nga vetem pese apartemente. Mundesi vendosje oxhaku funksional! Çmimi 850 euro/m2. Parkimi privat 7000 euro. Per planimetrine mund te klikoni te file te bashkangjitura ne formatin PDF.Me dokumenta te rregullta! Apartamenti shitet i PAmobiluar! 
Per vendndodhjen e sakte mund t'ju dergoj nje link me google map!
P.S. Mund te shtohet edhe nje verande 160 m2 perkundrejt shumes 20.000 euro!
 
 
 
Kontakt :
0672159660,
0695169454, 
004915217428189
 
E-mail:
dardan@dardandesign.com
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4888 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj