SONY Xperia S factory unlocked 32 gb, 12 megapixels camera full HD

38,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF238350
Titulli i njoftimit
SONY Xperia S factory unlocked 32 gb, 12 megapixels camera full HD
Përshkrim
Sony Xperia S 32 gb factory unlocked I zi me ekran 4.3" processor dual core 1.5 GHz 1 gb ram 12 megapixels kamera full HD + 1.3 megapixels kamera para per video call, Skype, tango etj, HDMI port, version android 4.0.4 (ice cream sandwich seshpejti upgrade to jelly bean 4.1) prodhim i tetor 2012. Telefoni vjen me karikuesin/usb dhe kufjet. Shitet 38.000 leke. Telefoni esht ai ne foto, mundesi nderrimi. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e celularit

Cel. : 0682035008
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4784 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj