Shitet galaxy s6 edge 2015

Nr. Referencës
RF155427
Titulli i njoftimit
Shitet galaxy s6 edge 2015
Përshkrim
Shitet  samsung galaxy s6 edge  ngjyra e zeze.

Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
5.1 inches, 
Resolution    1440 x 2560 pixels, 16:9 ratio (~577 ppi density)
Protection    Corning Gorilla Glass 4
PLATFORM    OS    Android 5.0.2 (Lollipop), upgradable to 7.0 (Nougat)
Chipset    Exynos 7420 Octa
CPU    Octa-core (4x2.1 GHz Cortex-A57 & 4x1.5 GHz Cortex-A53)
GPU    Mali-T760MP8
Internal    32gb, 3 GB RAM
CAMERA    Primary    16 MP (f/1.9, 28mm, 1/2.6", 1.12 µm), OIS, autofocus, LED flash,

Kontakto: 00355692447503
 
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 845 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj