Samsung Galaxy S3 i bardhe 400 Euro

400.00 €
Nr. Referencës
RF714540
Titulli i njoftimit
Samsung Galaxy S3 i bardhe 400 Euro
Përshkrim
Samsung Galaxy S3 i bardhe si i ri,pa asnje shenje perdorimi. Me qese mbrojtese ne ekran dhe me kellef. Ne kuti pa aksesore. Telefoni me i mire i momentit, me procesor quad core 1,4ghz, 1gb ram, fotokamer 8mp, memorje te brendshme 16gb dhe ekran super amoled 4.8 polesh. Android Jelly Bean 4.1.1 zyrtar nga Samsung.
Per me shume info vizitoni faqen e internetit:

http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php
Cmimi 400euro i padiskutueshem

Tel. : 0692568088
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1620 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj