Okazion!! Samsung S4 model I9500 i ri ne kuti

33,000.00 $
Nr. Referencës
RF211217
Titulli i njoftimit
Okazion!! Samsung S4 model I9500 i ri ne kuti
Përshkrim
Rast OKAZION!!
Samsung S4 model I9500  i ri ne kuti  Super Cmim 
i RI ne kuti me te gjithe aksesore, Fotot jane origjinale te telefonit.

Tipi i ekranit Super AMOLED , 16M ngjyra
Size 5.0 inches 
Rezultati i ekranit  1080 x 1920 pixels (~441 ppi pixel density)
Mbrohet ekrani me  Corning Gorilla Glass 3
PLATFORMA OS Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean), upgradable to v4.4.2 (KitKat)
Chipset Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600
CPU Quad-core 1.9 GHz Krait 300
GPU Adreno 320
MEMORY Card slot microSD, up to 64 GB
Internal 16/ GB, 2 GB RAM
CAMERA Primary 13 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, LED flash,
Video 1080p@30fps, dual-video rec.
Secondary 2 MP, 1080p@30fps, dual video call
COMMS WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot
Bluetooth v4.0, A2DP, EDR, LE, apt-X
GPS Yes, with A-GPS, GLONASS

Kontakto: 0692664523
Cmimi:  33.000 mije Leke  

Ne shitje dhe Modelin Gt- i9505  Kliko ketu
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • do ta blej

  Ku mund ta gjej kete
  miri / 07.12.2015 17:38
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj