Okazion!! Samsung Galaxy s5 Europian model G900F

33,000 Lek
Nr. Referencës
RF920745
Titulli
Okazion!! Samsung Galaxy s5 Europian model G900F
Përshkrim
Okazion!! Shitet Samsung galaxy s5 Modeli Europian G900F.

Kontakto: 0692664523

Telefonii sapo ardhur nga jashte i ri ne kuti, punon me te gjitha operatoret Shqiptare.

Me te gjithe aksesoret  pra kete e tregojne dhe fotografite .

Super telefon Super CmimParametrat teknike:

DISPLAY    Type    Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size    5.1 inches (~69.6% screen-to-body ratio)
Resolution    1080 x 1920 pixels (~432 ppi pixel density)
Protection    Corning Gorilla Glass 3

PLATFORM    OS    Android OS, v4.4.2 (KitKat), upgradable to v6.0 (Marshmallow)
Chipset    Qualcomm MSM8974AC Snapdragon 801
CPU    Quad-core 2.5 GHz Krait 400
GPU    Adreno 330
MEMORY    Card slot    microSD, up to 256 GB (dedicated slot)
Internal    16 GB, 2 GB RAM
CAMERA    Primary    16 MP, f/2.2, 31mm, phase detection autofocus, LED flash, check quality
Features    1/2.6" sensor size, 1.12 µm pixel size, geo-tagging, touch focus, face/smile detection, panorama, HDR
Video    2160p@30fps, 1080p@60fps, 720p@120fps, HDR, dual-video rec., check quality
Secondary    2 MP, f/2.4, 22mm, 1080p@30fps, dual video call
SOUND    Alert types    Vibration; MP3, WAV ringtones


Active noise cancellation with dedicated mic
COMMS    WLAN    Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
Bluetooth    v4.0, A2DP, EDR, LE, aptX
GPS    Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS
USB    microUSB v3.0 (MHL 2.1 TV-out), USB Host
FEATURES    Sensors    Fingerprint, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, gesture, heart rate
Messaging    SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM
Browser    HTML5

Kontakto: 0692664523
Cmimi: 330 mije leke
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 3.7
  • Votimi total: 21
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 35848 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Anti bot *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Anti bot *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Mesazhi Juaj. *
Njoftime për të krahasuar
Nuk ka njoftime për të krahasuar
Identifikohu
Emri juaj
Fjalekalimi
Humbët fjalëkalimin? Kujtoj
Njoftime.co Footer Menu
Njoftime.co: Platforma Automjete AUTOMJETE Platforma Prona PRONA Platforma Punesim PUNESIM