Panasonic Eluga 8Gb

40,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF521726
Titulli i njoftimit
Panasonic Eluga 8Gb
Përshkrim
Telefoni ka ardhur nga Gjermania. Funksionon me te gjithe operatoret celulare. Procesor TI OMAP 4430 ( dual core 2x1 Ghz) ekran 4.3 inch, kundra ujit, 1Gb ram, 8Gb memorie te brendshme, kamera 8 megapixel,Bluetooth, GPS, Wireless b,g,n, Polaris office, flash player 11. Sistem operativ Android 4.0.4 plus kellef lekure dhe kufje bluetooth Jabra EasyGo (mund te lidhet me dy telefona njekohesisht). Per me teper kliko link-et me poshte. http://www.jabra.com/products/blueto...o/jabra_easygo
http://www.panasonic.co.uk/html/en_GB/Products/Smartphones/ELUGA/Specification/8887111/index.html?trackInfo=true

Cel. : 0682069262
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3280 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj