Shitet NOKIA Lumia 928 (I RI) Tirane

299.00 €
Nr. Referencës
RF676272
Titulli i njoftimit
Shitet NOKIA Lumia 928 (I RI) Tirane
Përshkrim
Shitet NOKIA LUMIA 928 me sistem operativ WINDOWS 8
I sapo ardhur nga Amerika i zhbllokuar per te gjitha kartat shqiptare

Ngjyra e zeze,I ri i mbyllur ne kutine e vete
me manualet dhe aksesoret e vete origjinale,te gjitha ne qese!

Kamer 8.7 MP Pureview Technology(teknologjia me e mir per kamer),nqs deshironi nje telefon me kamer shume te mire atehere ky eshte telefoni qe ben per ju.Eshte nje nga telefonat me kamer me te mire ne bote,per shkak te rezolucionit te larte te imazhit 3264 x 2448 qe e mban te njejte dhe duke i bere Zoom.
Naten nxjerr foto me Xenon Blitz(eskluzive),per imazhe me shume drite dhe jo te erresuara!
Ekrani 4.5 inch AMOLED,me ngjyra shum te bukura dhe te qarta
Sistem Windows 8.1 Amber,i fundit ne treg!
Me memorje shume te pershtatshme prej 32 GB!

Detajet: Procesor Dual Core 1.5 Ghz,1 GB RAM DDR3
Memorje 32 GB,ekran 4.5 inch,sistem Windows 8.1 Amber
Kontakto:
Cel. : 0697685926  vodafone club
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3749 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj