Nokia TITANIUM 8800

250.00 $
Nr. Referencës
RF130503
Titulli i njoftimit
Nokia TITANIUM 8800
Përshkrim
Perberie STAINLESS STEEL , unik ne llojin e vet.
me shine.
gprs
bateria 4 dit (origjinale)
kufje, karikues
Prodhim Finlandez
eshte nje veper e vertete arti dhe luksi.
160g
contact : 0663014114 (tek ju brenda 2 oreve) "Tirane"
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Gjirokastres
Qyteti / Zona
Gjirokastër
Komuna
Antigonë
Adresa
rruga e barrikadave
Kodi postar
rruga e
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1611 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Gjirokastres, Gjirokastër, Antigonë, rruga e barrikadave, rruga e ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj