Shitet LG G3 per vetem 200 Euro.

200.00 €
Nr. Referencës
RF118872
Titulli i njoftimit
Shitet LG G3 per vetem 200 Euro.
Përshkrim
Shitet LG G3 per vetem 200 Euro. Oferta zgjat vetem 2 jave. Telefoni nuk eshte aspak i demtuar dhe ne gjendje shume te mire 10/10. Ai nuk ka asnje gervishteje apo demtim gjate perdorimit. 
Parametrat e tij e bejne ate nje nga me te miret ne treg. 
Dimensions 146.3 x 74.6 x 8.9 mm (5.76 x 2.94 x 0.35 in)
Weight 149 g (5.26 oz)
SIM Micro-SIM
Size 5.5 inches (~75.3% screen-to-body ratio)
Resolution 1440 x 2560 pixels (~538 ppi pixel density)
Android OS, v4.4.2 (KitKat), upgradable to v6.0 (Marshmallow)
Internal 32 GB, 3 GB RAM
CAMERA Primary 13 MP
Video 2160p@30fps, 1080p@30fps, HDR, stereo sound rec., check quality
Secondary 2.1 MP, f/2.0, 1080p@30fps
BATTERY Removable Li-Ion 3000 mAh battery
Email : sokolguri7@gmail.com
Nr cel/ whats app : + 355 67 51 97 478
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1493 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj