LG G Pro SHES NDERROJ me iPhone 5

Nr. Referencës
RF148777
Titulli i njoftimit
LG G Pro SHES NDERROJ me iPhone 5
Përshkrim
LG Optimus G Pro (Factory Unlocked) i perdorur ne gjendje shum te mire 
Procesor 1.7 GHz Quad-Core 
Krait 300
Bateria 3140 mAh (BATERIA ME E MADHE PER SMARTPHONET)
Kamera 13 megapixel
Kamera secondare 2.1 megapixel
Android 4.1.2 Jell Bean. 
Vjen me kuti dhe akseroret e vet.
Telefoni vjen bashke me SmartCover ky aksesor eshte blere extra 25 euro ne foto keni kutine bashke me aksesoret brenda.
NDERROHET me iPhone 5 per arsye se ky teli qe kam un ka ekran 5.5 inch dhe un e dua me ekran me te vogel.
Te interesuarit te me kontaktojne ne numrat e telit me poshte:
-0685277464
-0696838550
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2676 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj