Shitet iphone 4S 16GB i Zhbllokuar nga Fabrika

380,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF102016
Titulli i njoftimit
Shitet iphone 4S 16GB i Zhbllokuar nga Fabrika
Përshkrim
Shes  iphone 4S 16GB Factory Unlocked pothuajse i ri i mbajtur me kujdes pa asnje gervishje edhe anesoret e aluminit jane shume te pastra pa asnje shenje sepse eshte perdorur shume pak.
iphone eshte ne gjendje te shkelqyer dhe me e rendesishmja nuk eshte hapur asnjehere ne servis.


Shitet edhe ne Tirane ose Durres.

Kontakto:
Cel. : 0692191664
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2970 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj