Shitet i phone 6

29,500.00 Lek
Nr. Referencës
RF224369
Titulli i njoftimit
Shitet i phone 6
Përshkrim
Shitet i phone 6
Ekrani LED-backlit IPS LCD, capacitive touchscreen, 16M colors
Size    4.7 inches, 60.9 cm2 
Resolution    750 x 1334 pixels, 16:9 ratio 
Protection    Ion-strengthened glass, oleophobic coating
PLATFORM    OS    iOS 8, upgradable to iOS 11.2
Chipset    Apple A8
CPU    Dual-core 1.4 GHz Typhoon (ARM v8-based)
GPU    PowerVR GX6450 (quad-core graphics)
Internal    16/ GB, 1 GB RAM DDR3
CAMERA    Primary    8 MP (f/2.2, 29mm, 1/3", 1.5 µm), phase detection autofocus, dual-LED dual-tone flash,


Kontakto: 00355692447503
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Adresa
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 839 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Adresa) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj