Shitet Apple iPhone 4s 16gb ne kuti

28,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF327174
Titulli i njoftimit
Shitet Apple iPhone 4s 16gb ne kuti
Përshkrim
Shitet Iphone 4s Ne Kuti me te gjitha aksesoret,Telefoni Ka Ardhur nga Jashte.eshte i zhbllokuar me te gjitha kartat.
telefoni ka Screen Protector para/mbrapa 
Eshte i update me Versionin 8.0 
Vetem Per te Interesuar Serioze.
Kontakto: 0692664523
Cmimi: 280 Mije Lek te Vjetra
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • ta shof

  nuk ka naj cmim tjeter
  ervis / 19.04.2015 19:12
 • teli u shit

  teli u shit
  miri / 23.04.2015 11:43
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj