IPHONE 6S 16 GB I IMPORTUAR NGA USA

529.00 €
Nr. Referencës
RF136052
Titulli i njoftimit
IPHONE 6S 16 GB I IMPORTUAR NGA USA
Përshkrim

BLI ME KESTE aprovohet per 1 ore !!!!

iphone 6 Original importuar nga USA
Apliko vetem me kart identiteti per te gjith personat qe jane mardhenie pune.
Kane qendruar ne vitrine te ekspozuar Grada A cmimi 449 euro me fature te rregullt TVSh-je
Shoqerohet me karikues origjinal , xham mbrojtes dhe Cover.
https://www.facebook.com/American.computers.store.al/

Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
RR. MEDAR SHTYLLA, PERBALLE KARBURANTIT, KOMUINA E PARISIT.
Kodi postar
1001
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1812 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , RR. MEDAR SHTYLLA, PERBALLE KARBURANTIT, KOMUINA E PARISIT., 1001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj