IPHONE 6 SILVER 128 GB 9\10 ''PERFEKTE '42000 LEK

42,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF598721
Titulli i njoftimit
IPHONE 6 SILVER 128 GB 9\10 ''PERFEKTE '42000 LEK
Përshkrim
IPHONE 6 SILVER 128 GB 9\10 ''PERFEKTE '42000 LEK 

MEMORIA 128 GB

SHOQEROHET ME GARANCI EDHE ME FATURERE TE RREGULLT

AKSESORE OEM + KUFJE

“R&R” Computer Service. Rr Islam Alla Rr
Kavajes. Tirane

Tel: +355 67 4054018 Tel: +355 69 43 39723
Mail:info@crs.al
Web:crs.al

https://www.facebook.com/CRS.pc/?ref=hl — at R&R Computer Services.
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Rruga Islam Alla
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1299 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Tiranë, Rruga Islam Alla) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj