Shitet Celular HTC Wildfire

55.00 €
Nr. Referencës
RF408330
Titulli i njoftimit
Shitet Celular HTC Wildfire
Përshkrim
-Celulari HTC Wildfire, eshte ne gjendje te mire.
-Nuk i eshte bere asnjehere servis, nuk eshte rrezuar asnjehere dhe nuk ka asnje gervishtje minimale ne ekran.
-Eshte celular me temat e HTC sense, dhe versioni i Android eshte shume i qendrueshem duke mos krijuar problem ne perdorim te programeve (eshte kompatibel per Viber, WatsApp, Facebook, YahooMail, DropBox; LogMeIn Ignition; OperaMini; Shazam; Aptoide; PicsArt; Adobe Reader; e gjithe paketa Google (GPlus; GMail, GMaps; GTalk); Paketa Office per Android dhe shume programe te tjera. Versioni i Android eshte 2.1 Eclaire i perditesueshem ne 2.2 Froyo.
-Pervec butonit siper si I-phone per hapje dhe mbyllje dhe 2 butonat e volumit ne pjesen anesore, ky celular eshte i pajisur edhe me nje buton perpara ne fund te ekranit, qe funksionin per shume komanda. vlen shume ne skrimin e maileve ose SMS per te pasur pozicionim sa me te kujdesshem te kursorit si dhe per te bere fotografi ose video ose si komande OK.
-Kamera eshte 5 MP me autofokus. (Foto dhe Video me cilesi te mire)
-Tethering + hotspot funksional 3g.
-Kasa e jashtme eshte paksa e konsumuar por shume e paster dhe pa demtime si pasoje keqperdorimi dhe nuk i eshte ndryshuar asnjehere sepse eshte kase origjinale HTC. Gomine mbrojtese.

Kontakto:
Cel. : 0672249045
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3084 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj