HTC Sensation XE

160.00 €
Nr. Referencës
RF146958
Titulli i njoftimit
HTC Sensation XE
Përshkrim
Celular eshte origjinal me te gjithe aksesoret dhe kutine.

Procesor: 1.5 GHz Dual Core Scorpion
Memorje e brendshme : 4 GB
Ram: 768
Ekrani : 4.3 inches Gorrilla glass protection
Memorje e zgjerueshme: Micro USB
Ngjyra: i Bardhe

"Beats Audio"

Celulari eshte i njejte me fotot me poshte.

1 Muaj Garanci per difektet e fabrikes ( Nuk perfshihen demtimet e kryera nga keqperdorimi.) 1 Vit garanci ne cdo pike te autorizuar HTC ne bote.

kontaktoni ne:
Tel. : 0693247603
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2610 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj