Sky Vega Race A760S 35000 leke

35,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF579684
Titulli i njoftimit
Sky Vega Race A760S 35000 leke
Përshkrim
PROCESOR DUAL CORE 1.5GHZ
RAM 1 GB DDR2 
EKRAN 4.3Inch IPS DUAL SCREEN 
KAMER 8MP - FULL HD VIDEO RECORDING + FRONT CAMERA 1.3MP
BOKSE STEREO 
MEMORJE BRENDSHME 16GB + 4GB microSD 
SYSTEM ANDROID 4.0.4 ICE CREAM SANDWICH
Kllef + Karikues Baze Origjinal + Bateri rezerve + Fish USB .

PARAMETRA ME TE MIRA SE GALAXY S2 

Ne Kuti . 

http://www.android.com/devices/detail/sky-vega-racer-im-a760s

Cel. : 0695631354
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2816 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj