Iphone 5 16-32 GB Ardhur nga USA

Nr. Referencës
RF126184
Titulli i njoftimit
Iphone 5 16-32 GB Ardhur nga USA
Përshkrim
Iphone 5 16-32 GB ngjyre e zeze dhe te bardhe  i zhbllokuar nga fabrika.
iphoni eshte i ri i pahapur me qesen qesja te  fabrikes bashke me te gjithe aksesoret baterin edhe ndegjuset etj...
jane sjelle nga  USA Disponojme 5 cope
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • kerkese

  me fal por sa eshte vlera
  ledjo / 19.07.2013 12:10
 • iphone

  shok sa osht cmimi ma i lir per noj iphone 5
  en / 20.07.2013 16:45
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj