Elbasan, ofroj Zbllokim iPhone 15 Euro

10.00 €
Nr. Referencës
RF123588
Titulli i njoftimit
Elbasan, ofroj Zbllokim iPhone 15 Euro
Përshkrim
Zhbllokim i perhershem qe lejon te besh update dhe restore sa here te jete e nevojshme apo sa here qe lançohet nje sistem i ri.

At&t USA- 15 euro
Verizon USA - 120 Euro
Sprint USA - 135 Euro

TMobile Germany - 40Euro 
Telstra Australia - 30 Euro 
Vodafone Australia - 40 Euro 
Optus Australia - 30 Euro 
Virgin Australia - 30 Euro 

Movistar Spain - 40 Euro 

Vodafone UK - 85 Euro 
O2 UK - 65 Euro 
Orange UK - 85 Euro 

O2 Ireland - 75 Euro

Bouygues France - 40 Euro 
SFR France - 105 Euro

Telia Norway - 80 Euro
Netcom Norway - 40 Euro 

Kpn Netherlands - 70 Euro 
T-Mobile Netherlands - 80 Euro
Vodafone Netherlands -85 Euro

Telenor Denmark- 75 Euro 
Telia Denmark - 65 Euro 
3 Denmark- 40 Euro 

Mobisstar Belgium - 50 Euro 

Sunrise Switzerland - 85 Euro 

Telus Canada - 85 Euro 

Vodafone Czech Republic - 75 Euro 


Kontakto: 0692664523
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2029 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj