Disponoj gjera antike (te vjetra)

Nr. Referencës
RF186713
Titulli
Disponoj gjera antike (te vjetra)
Përshkrim
Disponoj  gjera  antike (te vjetra) Mjaft cilesore ,pjesa me e madhe jane bere nga punime artizanale.

Pjesa e tyre jane unike dhe shume me vlere te cilat perfaqsojne vleren kulturore dhe artistike te vendit.
 
Per me teper kontaktoni ne : +355 696428550  Hyqmeti
 
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti / Zona
Sarandë
Adresa
Sarande
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.8
  • Votimi total: 16
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Anti bot *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • Jam nje koleksionist.

  Jam nje koleksionist monedhash, Dispononi monedha te vjetra te kohes Otomane (Osmane)?
  Edi / 18.12.2016 22:28
 • Kam nje pushke te vjeter

  Kam nje pushke te vjeter te luftes Italo - Gjermane eshte ne gjendje te mire
  Iliri / 18.12.2016 22:30
 • Interesohem per sende antike

  Pershendetje Edi dhe Ilir ,Interesohem per te blere sende antike. Kontakto: +355 696428550 Hyqmeti
  Gjithashtu une ofroj nje sasi dhe cilesi , dhe shume sende antike me siper kam shkruajtur nr tim te celularit .
  Hyqmeti / 22.12.2016 23:21
 • kam dy radio te vjetra

  kam dy radio te vjetra ,kush interesohet per to?
  ramizi / 25.02.2017 20:43
 • kerkoj nje pistolete antike

  kerkoj nje pistolete antike me qyte te gjate te kohes se Leka Zogut
  ladi / 26.02.2017 09:30
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Anti bot *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë, Sarande) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Mesazhi Juaj. *
Njoftime për të krahasuar
Nuk ka njoftime për të krahasuar
Identifikohu
Emri juaj
Fjalekalimi
Humbët fjalëkalimin? Kujtoj
Njoftime.co Footer Menu
Njoftime.co: Platforma Automjete AUTOMJETE Platforma Prona PRONA Platforma Punesim PUNESIM