Paisje Profesionale per Lavanderi

6,500.00 €
Nr. Referencës
RF192864
Titulli i njoftimit
Paisje Profesionale per Lavanderi
Përshkrim
Shitet bisnes lavanderi me xhetona, lavatrice , tharese profesionale me xhetona me kapacitet 10,5 kg per hotele , motele , kampinge, organizata,6 muaj te perdorura baraz me te reja . paisjet kryejne deri ne 16 procese ditore ,ne maximum deri ne 35 min larje e 20 min NE tharje .me jetegjatesi deri 15 vjet 
konsumi i energjise elektrike dhe ujit i paperfillshem,perpunim deri 320 kg nderresa ne dite, se bashku m
2 boiler 100 lt dhe 
100 xhetonaA

5 baner me instruksione
1 kase fiskale
1 kuti elektrike shperndarje SHITET EDHE ME KESTE

ARSYE EMIGRIMI !!!!!!!!!!


2lavatrice + 2 tharese + 2 boiler
kase fiskale ne total 6500 euro
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • BLERJE

  NJE NUMER KONTAKTI JU LUTEM,FALEMINDERIT
  BERMON / 25.11.2017 10:59
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj