MAKINE AKULLI 550 Euro

550.00 €
Nr. Referencës
RF209874
Titulli i njoftimit
MAKINE AKULLI 550 Euro
Përshkrim
SHITEN 2 MAKINA AKULLI 

1. AUTOMATIC ICE MAKER 85

PRODHON 85 KG AKULL NE DITE.....CMIMI 550 EURO

2. CAROTTI ICE 55

PRODHON 36 KUBIK NJEHERESH...55 KG KUBIK AKULL NE DITE...CMIMI 550 EURO

MARK SHUME CILESORE....E JO MARK SI *MADE IN CHINA* ETJ ETJ....JANE TE PEDORURA.....POR NE GJENDJE TE SHKELQYER.....TE SAPOARDHURA NGA GJERMANIA ....

Cel. : 0686427530
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Lezhe
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4892 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Lezhe) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj